MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11587380
nr 1158 7380
Skåp
1960-tal, längd: 152 cm, djup: 43 cm, höjd: 105 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:47:15
100 kr
900 kr
1.200 kr
1.400 kr